הסל שלי (

)

סכום ביניים: 0

מעבר לסל הקניותתשלום

שאלון התאמה אישית

שטיחי זיגלר מאהל – שאלות ותשובות

01/09/2021

כיום ישנם סוגים רבים של שטיחים, השונים ביניהם בחומר הגלם, בשיטת ההכנה, בסגנון, צורה וגם בתקציב. במאמר הנוכחי נציג בפניכם את המאפיינים וגם היתרונות של שטיחי זיגלר מאהל, תוך התייחסות לשאלות הנפוצות שעולות ביחס לשטיחים האלה.

מהם סימני ההכר של שטיחי זיגלר מאהל?

שטיחי זיגלר הם מהשטיחים המיוחדים ביותר שתוכלו למצוא כיום. הדבר הראשון שמושך בהם את העין הוא הסגנון העיצובי, כאשר השטחים מאופיינים בטקסטורות של פרחים בעלי אלמנט אוריינטלי. עוד נפוצות בהם צורות של עצים או חיות, שמתחברות להיבט הטבעי של השטיחים.

באילו גוונים מגיעים שטיחי זיגלר מאהל?

השטיחים עשויים להגיע בגוונים שונים – לבן, אדום, שחור, ורוד, ירוק, כתום – כאשר גווני הפסטל נחשבים לנפוצים מאד במקרה שלהם. בהרבה מאד מקרים רואים שהמראה המתקבל של השטיחים, ושנובע גם מהגוון שלהם, הוא עדין באופן יחסי. יש בהם שימוש ניכר בגוונים הנחשבים לרכים.

מה מקור השם?

שטיחי זיגלר נקראים על שם המעצב שעיצב אותם לראשונה – פיליפ זיגלר. זילגר יצר במאה ה-19 שטיחים עם אלמנטים פרסים ואוריינטליים, שנשמרו בשטיחים האלה עד עצם היום הזה: השטיחים למעשה משלבים בין אלמנטים מערביים למזרחיים, תוך שהם יוצרים שלם גדול בהרבה מסך החלקים שלו. לצד העיטורים הקיימים בהם נחשבים השטיחים למינימליסטיים באופן יחסי, כשהתוצאה המתקבלת היא קלילה.

מהי רמת הצפיפות של שטיחי זיגלר מאהל?

שטיחי זיגלר מאהל הם מהצפופים ביותר שניתן למצוא כיום. עובדה זו נחשבת ליתרון משמעותי מבחינה המראה של השטיחים וגם העמידות שלה: אלו הם שטיחים שעשויים לשמור על המראה שלהם ועל המרקם שלהם למשך שנים ארוכות.

כיצד מייצרים את השטיחים האלה?

שטיחי זיגלר מאהל נעשים בשיטת הקשר הכפול, שתורמת לעמידות שלהם שהוזכרו לעיל. בשטיחים יש אלמנטים רבים מן הצומח, כך שאת הגוונים, לדוגמא, מפיקים מצמחים ולאמנטים טבעיים אחרים. אם יש בשטיחי זיגלר מאהל גוון אדום, סביר להניח שמפיקים אותו מלא אחר מאשר קליפות של רימונים. שלב מרכזי אחר שנעשה בתהליך ההכנה שלהם הוא שטיפה מיוחדת, שמעניקה להם את המראה הקלאסי והנוסטלגי המאפיין אותם. כמובן שכיום הטכנולוגיה רלוונטית ומשנה חלק משמעותי מהליך הייצור המסורתי, אבל רואים שבמקרים רבים האלמנטים המסורתיים האלה נשמרים במידה זו או אחרת.

מהם המקומות ששטיחי זיגלר מאהל מתאימים בהם?

האמת היא שניתן לשלב שטיחי זילגר מאהל באזורים שונים ומגוונים בבית. הם יכולים להתאים במידה רבה בחללים המשותפים למספר בני בית, בעיקר הסלון. לצד זה השטיחים יכולים לקבל מקום של כבוד בחדרי השינה.
השטיחים עשויים לפאר באותה מידה משרדים ומוסדות ציבוריים: זאת עקב המראה הנעים שלהם שיוצר באופן כמעט אוטומטי אווירה חיובית עבור אלה שמגיעים למבנה.

כמה עולים שטיחי זיגלר מאהל?

האמת היא שקשה לספק תשובה חד משמעית לשאלה הזו. השטיחים הרי תלויים בפרמטרים שונים שמגדירים אותם, דוגמת שיטת ההכנה הספציפית, הגודל או הצורה. לצד זה המדיניות של החברה המייצרת עשויה להשפיע הן על מראה השטיחים והן על המחיר שלהם. אפשר לטעון ברמה הכללית כי שטיחי זיגלר מאהל נחשבים ליוקרתיים ביחס לסוגים אחרים של שטיחים, מה שמתחבר עם המראה המוקפד והייחודי שלהם.

יחד עם זאת המחירים בהחלט עשויים להיות שווים לכל כיס, כך שהשטיחים יכולים להתאים לכל אחד. פלוס אחר הוא שהעמידות הגבוהה של השטיחים הופכת אותם לרכישה שמתאימה לשנים ארוכות, כך שניתן להתבונן ברכישה שלהם כאל השקעה לטווח ארוך (אפילו ארוך יותר מרוב סוגי השטיחים האחרים המוצעים כיום).