הסל שלי (

0

)

העגלה שלך ריקה.

בואו למצוא את השטיח המושלם עבורכם!

לשטיחים במבצע 🔥
הדמיה בבית שלך
הדמיה בבית שלך

תנאי משלוח

רוב המוצרים המוצעים למכירה באתר קיימים במחסני החברה.

  1. זמן האספקה להם מתחייבת החברה הינו בין 3-5 ימי עסקים, לא כולל היום בו נסגרה העסקה. ימי עסקים הינם ימים א`-ה` והם אינם כוללים את ימי שישי, שבת, ערבי חג ומועדים. עם זאת, החברה תעשה כמיטב יכולתה לזרז את זמן האספקה.
  2. המשלוח יתואם טלפונית על ידי השליח ביום המסירה. המשלוחים מתבצעים בימים א`-ה` עד השעה 17:00. ימי עסקים הינם ימים א`-ה`. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.
  3. במידה וחל עיכוב או איחור באספקה ו/או אי אספקה, על הלקוח להודיע מידית לאתר. אי הודעה לחברה על אי אספקה או איחור תחשב כאילו המשלוח הגיע בזמן וללקוח לא תינתן אפשרות לתבוע את החברה או לנסות לקבל את כספו חזרה.
  4. בקנייה מעל 200 ₪ לא יחויב הלקוח בדמי משלוח. במקרה שיבחר הלקוח באפשרות לאיסוף עצמי, לא יחויב מבצע הפעולה בדמי משלוח. יש לאסוף את המוצר מהחברה לא יאוחר מ-14 ימי עסקים ממועד ההזמנה.
  5. באפשרות משלוח `שליח עד הבית`, המוצרים יסופקו באמצעות שליחים כתובת נמסרה על ידי מבצע הפעולה (להלן: “כתובת למשלוח”).

החברה לא תישא באחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות, תקלות בשירות הדואר, פעולות איבה או כוח עליון. במקרים אלו רשאית החברה להודיע על ביטול האספקה ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.

 

אספקת המוצרים על ידי השליחים תתבצע באזורי החלוקה בלבד. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח , יובהר העניין למבצע הפעולה והחברה תנסה למצוא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים (“דואר שליחים” של חברת דואר ישראל או באמצעות דואר רשום. במקרה יוצא-דופן זה, אין החברה מתחייבת על הגעת המשלוח בתוך 3-5 ימי עסקים וייתכן ויחול עיכוב במסירת המשלוח).

WhatsApp