הסל שלי (

)

סכום ביניים: 0

מעבר לסל הקניותתשלום

שאלון התאמה אישית

סוגי השטיחים הפופולריים כיום

01/09/2021

מהם שטיחים מודרניים?

רוב השטיחים המודרניים העכשוויים הם אלו המגיעים בגוון אחד חלק, ללא דוגמאות כמעט. המראה שלהם נקי ומודרני ומתאים לריהוט האירופאי-מודרני שרובנו מעדיפים. חלק מהשטיחים המודרניים הם בעלי צורות אמורפיות, פרחים, קווים, פסים ועוד דוגמאות.

הצבעים השולטים בעולם השטיחים המודרניים הם הטבעיים: לבן, שמנת , אפור ושחור, אך כמובן, ניתן להשיג שטיחים אלו בכל קשת הצבעים.

רוב השטיחים הללו עשויים בעבודת יד מפוליאסטר, צמר או ויסקוזה.

גם השטיחים האקולוגיים מהחומרים הממוחזרים אופנתיים היום: שטיחים העשויים מאהלי צבא ישנים ואפילו צמיגי מכוניות, שטיחי חלוקי נחל המעוצבים כפקעות של צמר שמדמות בצורה מושלמת את הדבר האמיתי ועוד.

רשת “צמר שטיחים יפים” מציגה מגוון רב של שטיחים מהמותגים הנחשבים בעולם, בהם STEPEVI, PAULIG, ANGELO, .

מה זה שטיח קילים?

שטיחי הקילים הינם שטיחים באריגת יד שטוחה ללא פלומת צמר.

הקילים מופיעים בדוגמאות גיאומטריות בצבעים בהירים ועד לצבעים כהים מאוד.  המראה של השטיחים הללו מאוד צבעוני, עז ושמח והם מתאימים לקישוט כל חלל. מרבדים מרהיבים אלו נארגים על ידי נוודים בתורכיה, הודו, אפגניסטן, איראן, פקיסטן ותורכיה.

שטיח הקילים האיכותי ביותר באריגה שטוחה מצמר הינו הסומק הפשר, שמקורו בעיר הפשר שבפרס.

מה זה שטיח זיגלר מאהל?

שטיחי הזיגלר מאהל הינם השטיחים היותר עתיקים ומיוחדים לא רק במראם אלא גם בעמידות ואיכות החומר.

שטיחים אלו מעוצבים בהשראת אותם שטיחים שעיצב במעצב הגרמני הידוע, זיגלר, במאה ה – 19 עבור אצולת פרס, עם פרחוניות מעודנת. המאפיין של שטיחים אלו, להבדיל משטיחי הזיגלר, הוא המראה המחוק והבהיר של השטיחים.

השטיחים עשויים צמר וקשירתם נעשית בשיטת הקשירה הכפולה, שמהווה יתרון ברמת איכות השטיח.

שטיחי הזיגלר מאהל עשויים בעבודת יד ומשדרים יוקרה ועוצמה. מתאימים לחדרי שינה, חללי אירוח, סלון ומשרדים.

מה זה שטיחי פצ׳ים?

שטיחי פצ׳ים (טלאים) עשויים פיסות של שטיחים עתיקים אותנטיים שונים שחוברו יחדיו ויוצרים מרבד צבעוני ויפהפה.

כל טלאי הינו בעל חספוס מיוחד ושונה ממשנהו והם הופכים את המרבד ליצירה עיצובית מיוחדת. שילובים מרהיבים של צבעים וצורות גיאומטריות עם פיסות משטיחים עם דוגמאות או בעלי צבע אחיד מקנות לשטיחים מראה משכר. הפצ׳ים מחוברים בתפור איכותי בעבודת יד אשר יוצר מרבד בעל אופי הומוגני בין כל החתיכות.

קולקצית שטיחי הפצ׳ים כוללת מגוון רחב של צבעים וגוונים ושילובים מרתקים, כהים ובהירים, של כל צבעי הקשת.

השטיחים הללו פופולריים מאוד ומתאימים לחללים שונים בבית ובמשרד.

ניתן להזמין שטיחים אלו בכל מידה רצויה.

מה זה שטיחי וינטז׳ קרמן?

שטיח וינטאג׳ קרמן הינו שטיח פרסי הממוקם בין הסגנון העתיק למודרני, מחבר בין העבר לכאן ועכשיו ומתאים לכל סגנונות העיצוב.

שטיחי הקרמן בחלקם עתיקים והם עוברים תהליך יישון מיוחד המעניק להם מראה וינטאג׳- משומש. מראה זה המקנה לשטיח אופי ותחושה שעומדים מאחוריו היסטוריה וסיפור, מתבצע על ידי שיפשופו בעזרת אבנים המגרדות את פני השטח ומטשטשות את הדוגמא.

השטיח המתקבל נראה פרסי אותנטי ועתיק. הטוויסט מתקבל על ידי תהליך שטיפה כימית אותו עובר, המחזיר אותו בחזרה אל העולם המודרני. שטיפה זו מקנה לשטיח צבע שונה וחדש ויכולה לצבוע אותו בכל צבע קיים בסקאלת הצבעים, החל מצבעי פסטל רכים ועד ניאון זוהרים.

מבחר הצבעים הרחב מאפשר למקמו בסביבת ריהוט עדכני ולהתאים את השטיחים בעלי הדוגמאות הפרסיות הקלאסיות לכל קונספט של חלל.

שטיחים אלו מגיעים עם פלומה או בלעדיה.

מה זה שטיחי סופר זיגלר?

שטיח הסופר זיגלר נקראים על שמו של המעצב הגרמני זיגלר מהמאה ה -19 שעיצב שטיחים עבור אצולת פרס בשיטת אריגה מיוחדת עם מוטיבים אוריינטליים מעוגלים.

בדרך כלל צבעי שטיחי הסופר זיגלר הם פסטלים משופשפים – לרוב דהויים. הדוגמאות הן אירופאיות מופשטות עם פרחים גדולים ולא צפופים. שיטת האריגה האופיינית הינה 2 קשרים על כל לולאה. השטיחים עשויים 100% צמר עבודת יד והם ארוגים בצורה צפופה אפילו יותר משטיחי הזיגלר.

היחודיות של שטיחים איכותיים אלו שהם משלבים מזרח ומערב גם יחד ויכולים להתאים גם לריהוט ולעיצוב מודרני.

שטיחים אלו נארגים בגבול פרס פקיסטן.

מה זה שטיחי עור?

שטיחי העור כוללים קולקציות אלגנטיות ובהן שטיחים קלאסיים ומודרניים כאחד עם שימושים בטכנולוגיות מתקדמות וקולקציות המותאמות לכל אחד מחללי הבית.

הקולקציה הידועה ברחבי העולם של מותג זה הינה של המרבדים מעור, עשויים עבודת יד, המגיעים כריבועים קטנים המחוברים זה לזה בצבעים שונים.  ישנן גם יריעות עור בצבעים שונים עם ההדפס המקורי המנומר של העור, מה שיוצר שטיח אומנותי, צבעוני ומלא שמחה.