הסל שלי (

)

סכום ביניים: 0

מעבר לסל הקניותתשלום

שאלון התאמה אישית

5 טיפים למציאת שטיח מתאים לחדר הילדים

28/04/2022

החדר של הילד שלכם הוא הטריטוריה האישית שלו, הממלכה הפרטית. בהתאם לכך, מרכיביו השונים של החלל, לרבות הארונות, המיטה צריכים לשקף את צרכיו והעדפותיו של הילד, כך שירגיש בטוח ונינוח בעת שהותו. אחד האלמנטים שיסייעו בהשגת האפקט המקסימלי הוא שטיח ססגוני בעל מרקם מפנק שיקבל את פניו בכל יום מחדש. כיצד בוחרים שטיח לחדר ילדים בצורה אפקטיבית? אנחנו בצמר שטיחים יפים ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיפשטו את תהליך הבחירה.

  1. בטיחות קודמת לכל – ילדים הם פעלתניים, סקרנים, אוהבים לנצל את מלוא החלל כדי לשחק בצעצועים, להכין שיעורים, עבודות יצירה או להתאמן על תרגיל שלמדו בחוג. המשמעות היא שהם צריכים קרקע יציבה שתסייע לכם להימנע מנפילות או חבטות שעלולות להוביל לפציעות לא נעימות. ולכן שטיחים כדוגמת ברבר מרוקאי או טאץ דיפ העשויים פוליאסטר יכולים להתקבע למקומם, לבלום החלקות ולהשרות תחושת ביטחון בחלל.
  1. גיל הילד וטעמו האישי – אלו 2 פקטורים שחשוב לקחת בחשבון כשבוחרים שטיח חדש לחדר ילדים, במיוחד לאור העובדה שהם קשורים זה בזה, הולכים יד ביד, שכן לכל גיל יש את האהבות האופייניות לו. למשל בגילאים רכים יותר הילד ככל הנראה יבחר שטיח על בסיס צבע מועדף או צורה אהובה, ובשלבים מאוחרים יותר לפי הערך שהשטיח משדר בעיניו: ”קוליות”, עוצמה, יצירתיות וכיוצא בזה. כך שתוכלו פשוט לשאול את הילד האם הוא רוצה להכניס לחדר שלו שטיח ביט סווינג שטיח חבל פיטאיה או כל אופציה אחרת המשקפת את טעמו האישי.
  1. מבנה וגודל חדרו של הילד – דרך נוספת לגלות איזה שטיח יכול להתאים בצורה מדויקת לחדר של הילד, היא למדוד אותו פיזית ולפי הערכים המתקבלים לבחור שטיח שיכסה את השטח במלואו. מה גם שתוכלו לשרטט את החדר במבט על כדי להבין כיצד ניתן למקם את השטיח. במקרה ואתם מעוניינים בשטיח פינתי לחדר הילדים, כגון ברבר אריגה עגול, שיקשט את עמדת המחשב או הכניסה לחדר, אתם יכולים פשוט להזמין אותו הביתה ולראות במו עיניכם כיצד הוא משתלב בחלל: האם הוא מתאים מבחינת הגודל, ההיקף, וכמובן המרקם.
  1. מרקם מתאים – חשוב שלילד שלכם יהיה נוח על השטיח שהוא בוחר להציב בחדר שלו. גם אם הילד לא נוהג להתיישב על השטיח באופן ישיר במהלך שהותו בחדרו חשוב שהוא יהיה במרקם שמאפשר להתהלך עליו מבלי שיגרד או יציק בכפות הרגליים, קרי שטיח חלוקי נחל או שטיח הליפקס העשויים 100% צמר ועל כן מציעים מרקם נעים ורך למגע. תנו לילד שלכם להצביע ברגליים – להתהלך על השטיח שמסקרן אותו ולבדוק האם זהו המרקם הנוח והמתאים ביותר עבורו.
  1. תחזוקה פשוטה – שטיח שעתיד להיות מונח בחדר של ילדים צפוי להתלכלך לא מעט מבוץ מנעליים, שאריות מארוחת הצהריים, עקבות, רטיבות לאחר מקלחת ועוד. לכן חשוב לבחור שטיח שיהיה ניתן לנקות ולתחזק בקלות יחסית. בין השטיחים הידידותיים למשתמש, תגלו שטיחי פוליאסטר, שניתן לנקות ביעילות במים וסבון בשל יכולת ספיגת הנוזלים המרשימה שלהם, שטיחי צמר עמידים ורכים כדוגמת ויפטופ וצ’לטיקה . או לחילופין, שטיחים מכותנה בעלי מגע מלטף כמו למשל שטיח גאיה שניתן לכבס בקלות במכונה ללא חשש לפגיעה באיכות או מרקם השטיח.  


מעוניינים לשדרג את חדרו של הילד עם שטיח מקסים, יפה ואיכותי? היכנסו לקטלוג שלנו ועד מהרה תמצאו את השטיח המושלם!