הסל שלי (

0

)

העגלה שלך ריקה.

בואו למצוא את השטיח המושלם עבורכם!

לשטיחים במבצע 🔥
הדמיה בבית שלך
הדמיה בבית שלך

תקנון ו/או מדיניות החברה באתר

ברוכים הבאים לאתר הבית של חברתנו. חברתנו מתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מגוון רחב של מוצרים, ממיטב החברות המובילות בעולם.

אתר “צמר שטיחים יפים און ליין ” הינו אתר אינטרנט המנוהל ומופעל על ידי שאפור שטיחים א.כ. בע”מ (להלן: החברה) הנמצאת ברחוב אליהו איתן 3 ראשל”צ. בכל שאלה או בירור ניתן לפנות בטלפון 03-9612191  או בדואר אלקטרוני ma*******@tz****.il   בימים א` – ה` בין השעות: 09.00-18.30.

כללי

1.3 תקנון זה ותנאיו יחולו על כל אדם המבצע פעולה באתר ו/או אישיות משפטית (להלן” מבצע פעולה”). על כל מבצע פעולה לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון רב, כאשר כל פעולה באתר מהווה את הסכמת מבצע הפעולה לקבל תקנון זה ולנהוג על פיו. אם מבצע הפעולה אינו מסכים לתנאי כלשהו מתנאי תקנון זה, הוא מתבקש שלא לבצע כל פעולה באתר.

1.4 ביצוע רכישה באתר, בירורים ופעולות אחרות, ניתן לבצע גם באמצעות הטלפון של משרדי החברה.

1.5 אספקת המוצרים תתבצע על פי תקנון זה.

1.6 האחריות לאספקת המוצרים המוצעים באתר וגביית הכספים עבורם מוטלת על החברה.

1.7 הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש וכל רכישה שיעשו על ידי המשתמש באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון מול ” צמר שטיחים יפים און ליין בע”מ”.

הצגת המוצרים באתר:

2.1 אנו עושים כמירב המאמצים להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. עם זאת לעיתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. במקרה שמוצר אזל מהמלאי, תשלח הודעה למבצע הפעולה או לחילופין ניצור אתו קשר טלפוני. במקרה שכזה, החברה שומרת על זכותה להגיש הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומה למבצע הפעולה או לחילופין להמתין עד שהמוצר יחזור למלאי באישור מבצע הפעולה. במידה והצעה זו תתקבל על ידי מבצע הפעולה, יעודכנו פרטי הזמנתו מחדש. אם סרב מבצע הפעולה להצעה למוצר חלופי, תבוטל הזמנתו וכרטיס האשראי של מבצע הפעולה – לא יחויב. במידה וכבר חויב הכרטיס של מבצע הפעולה – הוא יזוכה.

תהליך הרכישה / הזמנה באתר:

3.1 בעת ביצוע הרכישה / הזמנה באתר, תידרש למלא טופס, הכולל פרטים לרבות שם פרטי, שם משפחה, מספר תעודת זהות, כתובת מדויקת כולל מיקוד וטלפון, כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס האשראי לרבות תוקפו ופרטים בדבר ההזמנה המבוקשת . פרטי כרטיס האשראי ותעודת הזהות, אינם נשמרים ברישומי החברה.

3.2 לאחר שיתקבל אישור מחברת האשראי לביצוע הפעולה, תחשב העסקה כברת ביצוע. לאחר אישור העסקה ובדיקת זמינות הפריטים בקרב החברה, תאושר העסקה סופית והחברה תפעל לאספקת המוצרים שהוזמנו על-ידי מבצע הפעולה.

3.3 חיוב התשלום עבור המוצר יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסר מבצע הפעולה, במחיר שפורסם בדף המוצר בעת הזמנת המוצר, בתוספת הוצאות המשלוח, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר ו/או בעגלת הקניות.

3.4 הגשת פרטים כוזבים עלולה להוות עבירה פלילית. האחריות להגשת פרטים מדויקים ומלאים חלה על המזמין וכאמור היא תנאי לקבלת הזמנה. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים, כולל תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו ל “צמר שטיחים יפים בע”מ” ו/או מי מטעמה. בכול מקרה של פרטים כוזבים או לא מדויקים או לא מלאים, לחברה שמורה הזכות שלא לקבל ממך את ההזמנה ולא לבצע עבורך את הרכישה.

3.5 מחיר המוצרים באתר כולל מע”מ כחוק.

3.6 הסליקה באתר מבוצעת באמצעות חברת “ארקום” ככול שאושרה העסקה ע”י חברת האשראי והמוצר המוזמן זמין במלאי – החיוב באתר הינו מיידי.

3.7 החברה נוקטת משנה זהירות בכול הנוגע לסודיות באתר ולשם כך מוצפן כל שימוש בכרטיס אשראי לפי תקן  SSL. לאחר השלמת העסקה לא נשמרים פרטי כרטיס האשראי.

3.8 השלמת עסקה / הזמנה הינה רק לאחר קבלת אישור חברת האשראי לביצוע החיוב. במקרה של סירוב, לא תבוצע העסקה ובטווח של עד 48 שעות ממועד הסירוב החברה תודיע ללקוח בטלפון או לתא הדואר האלקטרוני של הלקוח על הסירוב. ההזמנה תחשב כבטלה ומבוטלת לאחר שיחלפו 3 ימים ממועד ההודעה וחברת האשראי לא הודיעה על אישור חיוב המזמין והמוצר עדיין זמין במלאי במועד האישור החדש של חברת האשראי.

אספקת המוצרים:

4.1 רוב המוצרים המוצעים למכירה באתר קיימים במחסני החברה.

4.2 זמן האספקה להם מתחייבת החברה הינו בין 3-5 ימי עסקים, לא כולל היום בו נסגרה העסקה. ימי עסקים הינם ימים א`-ה` והם אינם כוללים את ימי שישי, שבת, ערבי חג ומועדים. עם זאת, החברה תעשה כמיטב יכולתה לזרז את זמן האספקה.

4.3 המשלוח יתואם טלפונית על ידי השליח ביום המסירה. המשלוחים מתבצעים בימים א`-ה` עד השעה 17:00. ימי עסקים הינם ימים א`-ה`. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.

4.4 במידה וחל עיכוב או איחור באספקה ו/או אי אספקה, על הלקוח להודיע מידית לאתר. אי הודעה לחברה על אי אספקה או איחור תחשב כאילו המשלוח הגיע בזמן וללקוח לא תינתן אפשרות לתבוע את החברה או לנסות לקבל את כספו חזרה.

4.5 במקרה שיבחר הלקוח באפשרות לאיסוף עצמי, לא יחויב מבצע הפעולה בדמי משלוח. יש לאסוף את המוצר מהחברה לא יאוחר מ-14 ימי עסקים ממועד ההזמנה.

4.6 באפשרות משלוח של `שליח עד הבית`, המוצרים יסופקו באמצעות שליחים כתובת נמסרה על ידי מבצע הפעולה (להלן: “כתובת למשלוח”).

4.7 החברה לא תישא באחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת שביתות, תקלות בשירות הדואר, פעולות איבה או כוח עליון. במקרים אלו רשאית החברה להודיע על ביטול האספקה ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.

4.8 אספקת המוצרים על ידי השליחים תתבצע באזורי החלוקה בלבד.  במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח , יובהר העניין למבצע הפעולה והחברה תנסה למצוא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים (“דואר שליחים” של חברת דואר ישראל או באמצעות דואר רשום. במקרה יוצא-דופן זה, אין החברה מתחייבת על הגעת המשלוח בתוך 3-5 ימי עסקים וייתכן ויחול עיכוב במסירת המשלוח).

4.9 יובהר כי דמי המשלוח בהם מחויב הלקוח כוללים בין היתר את עלות אריזת המוצר, אחריות וביטוח המוצר בעת המשלוח וכן הוצאות המשלוח.

4.10  ישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק ו/או ישובים שצריך רכב ממוגן למשלוח ו/או ישובים שעלות המשלוח אליהם יקרה יותר יחויבו בתוספת תשלום שתתואם עם הלקוח. במידה והלקוח אינו מסכים לתוספת התשלום העסקה תבוטל.

החזרה וביטול עסקה:

5.1 לקוח רשאי לבטל את הזמנתו באתר בהתאם לתקנות “חוק הגנת הצרכן”. ביטול ההזמנה יעשה מיום ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר. ביטול ההזמנה ייעשה באמצעות המייל או באמצעות הטלפון 03-9612191.

5.2 ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר יוחזר ללא שימוש או פגם ובאריזתו המקורית. החזרת המוצר תחויב בדמי משלוח בלבד בסך 100 ש”ח או לחילופין החזרת המוצר לבית העסק.

5.3 בלי קשר לאמור לעיל, החברה תהא רשאית לבטל את העסקה, כולה או חלקה. הודעה על ביטול העסקה תימסר ללקוח והחברה תמנע מחיוב כרטיס האשראי של הלקוח או תשיב לו את מלוא הסכום ששולם. במידה והתגלה כי המוצר המבוקש אזל מהמלאי, חברת עולם הבית רשאית לבטל את ההזמנה במלואה או בחלקה או לחילופין להציע ללקוח פריט חלופי לזה המבוקש, כמובן שהדבר יעשה ביודעין ובהסכמת הלקוח.

תנאי השימוש באתר:

6.1 רשאים להשתתף ולהזמין מוצרים תושבי מדינת ישראל בני 18 ומעלה אשר ברשותם ובבעלותם תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות אשר ניתן לסליקה במועד הרלבנטי .

6.2 ניתן לעשות שימוש באתר אך ורק לצורך רכישת המוצרים. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת.

6.3 מולאו פרטי ההזמנה במלואם ובמדויק באופן המאפשר חיוב הלקוח ומשלוח המוצר ללקוח המזמין.

6.4 ניתן אישור למימוש הזמנת הלקוח ע”י חברת האשראי.

6.5 החברה רשאית למנוע ממך להשתתף ברכישה באמצעות האתר בכל אחד ואחד מהמקרים הבאים:

6.5.1 אם מסרת פרטים שגויים או לא שלמים;

6.5.2 אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בלקוחותיה ו/או המשתמשים באתר.

6.5.3 אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם אחר עם החברה.

6.5.4  אם נמנעת בעבר, שלא כדין, מלשלם עבור מוצרים שרכשת באתר או מהחברה.

6.5.5  אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

המוצרים המוצעים והמכירה:

7.1 תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד ואינם מדויקים, ייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר הנמכר. פרטי המפרט הטכני של המוצרים, תיאורם וכל מידע על המוצרים לרבות מחיר המחירון של המוצרים נמסרים באתר והם המחייבים ולא התמונות. במידה וחלה טעות בהדפסה / הקלדה, בתיאור המוצר ו/או מחירו, או טעות אחרת – רשאית החברה לבטל את הזמנה ו/או הרכישה וללקוח לא תהא כל טענה ו/או דירה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה.

7.2 פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים, ניתן לקבל על-ידי התקשרות טלפונית ישירות עם האתר בטלפון .

סודיות פרטי המשתתף במכירה ופרטיות:

8.1 החברה תעשה כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה לשמור על סודיות פרטי המזמינים ומניעת הגעתם לידי גורמים זרים. מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות ושמירה מלאה מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החברה יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע ב החברה – לרבות מידע שנאגר אודות המזמינים – או להשתמש בו לרעה, במקרה כזה מוסכם בזה המפורש כי לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.

8.2 הפרטים האישיים שאתה מוסר בעת הגשת הצעה: שם, מען ודרכי ההתקשרות אליך ישמרו במאגרי המידע של החברה והיא שומרת לעצמה הזכות לפנות אליך, ככול שתאשר זאת בטופסי ההזמנה, ולהציע לך מבצעים ומוצרים.

8.3 החברה לא תעביר את פרטיך לצד שלישי (ככל שפרטים אלה מזהים אותך), אלא במקרים המפורטים להלן:

8.3.1 אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע ב החברה או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות “של צמר שטיחים יפים” או החברה.

8.3.2. אם עשית שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;

8.3.3 אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם החברה או מי מטעמה ו/או החברה.

8.3.4 אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי או מנהלי המורה לה למסור את פרטיך לצד שלישי;

8.3.5 בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין החברה.

אחריות:

9.1 השירות באתר החברה ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

9.2 החברה עושה מאמץ לשמור על תקינות פעילות האתר. יחד עם זאת, החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, או יינתן כסדרו בלא הפסקות, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה בתוכנה או בקווי התקשורת החברה לא תישא, במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו הזמנתך לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לא תהא אחראית לכל בעיה טכנית, אם תגרם, אשר תמנע ממך מלהגיש הזמנה או לעדכן אותה.

9.3 על החברה ו/או מי מטעמה לא תחול אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין מכול סוג, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או בגין כל נזק אחר מכל מין וסוג שהוא לרבות ובלי לגרוע מכלליות האמור לעיל דמי נזק בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, עיכוב בשימוש או בגין אי יכולת לעשות שימוש באתר, או בגין אספקת או באי אספקתם של מוצרים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר וכל כיו”ב בין עפ”י הסכם ובין עפ”י דין.

קניין רוחני

10.1 כל זכויות הקניין הרוחני לרבות ובלי לגרוע מכלליות האמור לעיל זכויות יוצרים, שיטות וסודות מסחריים, הינם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין היתר, על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו (לרבות רשימות המוצרים, תיאור המוצרים וכד), קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר, תמונה או נתון אחר הקשור בהפעלתו.

10.2 אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר (לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים,סרטונים, תנאי שימוש, הסברים על מוצרים, מחירים וקוד-מחשב ) בלא קבלת רשותה המפורשת של “של צמר שטיחים יפים און ליין בע”מ” מראש ובכתב.

10.3 אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר ואין לעשות כל שימוש בבסיס הנתונים באתר, ברשימות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר החברה בלא קבלת הסכמתה של החברה מראש ובכתב.

10.4 אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים ב החברה לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של החברה מראש ובכתב.

10.5 שמה של החברה וכן שם המתחם (Domain Name) של האתר, סימני המסחר של החברה (בין אם נרשמו ובין אם לא) אין לעשות בהם כול שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש של החברה.

10.6 ככל שיש באתר סימני מסחר ומידע (לרבות תמונות, שרטוטים וכו`) שנמסרו לפרסום על ידי היצרנים ו/או חברות המציעות מוצרים למכירה באתר, כי אז סימני מסחר ומידע זה הינם רכושם של אותן חברות ואין להשתמש בהם בלא הסכמתן.

סמכות שיפוט מקומית:

הדין החל על הצעותיך ועל תקנון זה הוא הדין הישראלי בלבד.

המחירים באתר:

האתר מתנהל בתנאי שוק מסחר אלקטרוני ומשכך מחיריו דינמיים ועשויים להשתנות מרגע לרגע בהתאם למוצע בשוק. החברה יכולה לשנות את מחירי המוצרים באתר בלי שום הודעה מראש ובלי הודעה מוקדמת. האתר ו/או החברה אינם מתחייבים למחירים הזולים ביותר.

מדיניות החזרת מוצרים:

ביטול עסקה יתאפשר עפ”י הנתונים הבאים:

1. במסגרת 14 ימי עסקים כמוגדר בחוק להגנת הצרכן.

2. המוצר לא נפגע כתוצאה משימוש וכי לא בוצע בו שימוש.

3. המוצר (יחד עם חלקיו השונים) נמצא באריזתו המקורית.

4. הזיכוי יינתן בטווח זמן סביר שלא יעלה על 7 ימי עסקים מרגע שהתקבל ונבדק במחסנינו

5. החזרת המוצר תחויב בדמי משלוח בלבד או לחילופין החזרת המוצר לבית העסק.

6. ביטול ההזמנה ייעשה באמצעות המייל או באמצעות הטלפון.

התנאים לביטול עסקה:

ניתן להחזיר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, בתנאי שלא היה שימוש במוצר והוא לא נפגם.

התמורה:

עסקה (עליה חלות הוראות התקנות) שבוטלה ע”י הצרכן, תזכה אותו בקבלת מלוא התמורה ששילם (בתנאי שהציג חשבונית או סרט קופה או הוכחה אחרת המעידים על ביצוע העסקה), בניכוי דמי ביטול ובכפוף להוראות הבאות:

א.     צרכן שנדרש לרכוש מוצרים לצורך קבלת שירות זכאי להחזירם לחנות אף אם נעשה בהם שימוש ובלבד שלא נפגמו;

גובה דמי הביטול:

דמי ביטול אותם רשאי בית עסק לגבות מצרכן בעת ביטול עסקה הינם בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם בצירוף עלויות ההובלה.

איך תוחזר התמורה?

התמורה תוחזר לצרכן במועד ביטול העסקה ככל שניתן או במועד הקרוב ביותר למועד הביטול ולא יאוחר מ-7 ימי עסקים מיום ביטול העסקה. ההחזר יעשה באותו אופן בו בוצע התשלום: (א) עבור מזומן יוחזר מזומן או שיק מזומן, (ב) עבור תשלום בשיק – אם נפרע השיק ההחזר יהיה במזומן או בשיק מזומן תוך 5 ימי עסקים מיום הביטול ואם לא נפרע, ההחזר יהיה תוך 5 ימי עסקים מהמועד שנפרע, (ג) אם שולם בכרטיס אשראי יבוטל החיוב ואם זוכה כבר חשבונו של בעל העסק, ישיב הוא לצרכן את כספו במזומן או בשיק מזומן או יודיע לחברת האשראי על ביטול העסקה והיא תזכה את הצרכן בסכום החיוב (בתנאי שיש לה יכולת להיפרע מבית העסק בשל העסקה שבוטלה). במידה ואין אפשרות לזכות את כרטיס האשראי, יושב הסכום לצרכן במזומן או בשיק מזומן.

הערה : זכות הצרכן לביטול עסקה אינה מוחלטת ולא תחול במקרה של התקנה של פריט שנרכש.

מדיניות ההחזרה בחברה:

דמי הובלה ודמי התקנה של מוצרים אותם רוצים להחזיר יחולו על הצרכן/הלקוח. לדוגמה, לא ניתן לקבל החזר עבור הובלה של ריהוט שהוזמן או התקנה של מכשיר חשמל.

בעסקה בה נרכש מוצר והוא לא התקבל במעמד התשלום, ניתן לבטל את העסקה כל עוד המוצר לא התקבל ע”י הקונה. לאחר קבלתו, ביטול העסקה יעשה לפי האמור בתקנות.

הכלל הוא: תקבל החזר על מה ששילמת ולכן אם מוצר נקנה בצירוף מע”מ במרכז הארץ (לדוגמה) ומוחזר באילת, ההחזר יבוצע לפי המחיר המלא אותו שילם הצרכן.

בנוגע למוצרים שאינם נכללים בתקנות: התקנות אינן מבטלות את חובת העסקים (עפ”י חוק) להציג שילוט ברור לגבי מדיניות ההחזרה של מוצרים. בהעדר שילוט כזה, חייבת החנות להחזיר כסף עבור כל מוצר שהוא.

אנו מאחלים לך גלישה מהנה באתרנו, חוויית קניה פשוטה ומזמינה ובעיקר הנאה רבה ממוצרינו.

WhatsApp